Witamy w Beauty & Bar

Beauty & Bar to klimatyczny salon urody połączony z mini kawiarnią, w którym już od wejścia dominuje zapach wyśmienitej, świeżo palonej kawy.
Połączyliśmy bogatą ofertę pielęgnacji twarzy i ciała ze stylem życia. Uwielbiamy pięknie wyglądać, kochamy wyśmienite smaki i pragniemy relaksu, ukojenia i wyciszenia.

Tworząc Beauty & Bar pragnęliśmy stworzyć właśnie takie miejsce, w którym połączymy wszystkie te elementy.

Udało się!

Kto już nas odwiedził, ten wie, że nasza oferta zabiegowa, wyjątkowy klimat miejsca i cudowne ręce naszych ekspertów gwarantują najdoskonalsze efekty i zapewniają komfort naszym Klientom.

W ofercie Beauty & Bar jest pełna gama zabiegów manicure & pedicure, ekspercka depilacja woskowa (w tym także mężczyzn, a także kobiet w zaawansowanej ciąży), trwała epilacja metodą IRPL, zaawansowane zabiegi pielęgnacyjne , mikrodermabrazja, oxybrazja, kawitacja, a także masaże.

Pracujemy na renomowanych kosmetykach marek: OPI, Depileve, Ericson Laboratoire, Bioline Jato.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną kosmetyków do pielęgnacji domowej.

Miłym akcentem jest wyborna kawa, niezwykle chwalona przez bywalców naszego salonu. 100 % Arabica, świeżo palona i parzona w profesjonalnym, baristycznym ekspresie. Stanowi wyjątkowy i aromatyczny dodatek do wszelkich przyjemności w naszym slaonie.

W okresie wiosenno-letnim zapraszamy także do naszego ogródka. Można tu poczekać na wizytę lub dopełnić relaksu tuż po zabiegu kosmetycznym.

Serdecznie zapraszamy!
Zespół Beauty & Bar