Nasze marki

logo_ericson_1_wiersz

Francuski lider na rynku kosmetyki profesjonalnej, działający na pograniczu kosmetologii i dermatologii. Dzięki niespotykanej skuteczności, zabiegi tej marki gwarantują spektakularne efekty. Koncepcja oferowanych produktów i zabiegów powstaje w ośmiu wyspecjalizowanych laboratoriach naukowo-badawczych. Dzięki temu marka Ericson Laboratoire wprowadza na rynek kosmetyki profesjonalnej najnowsze odkrycia naukowe. Wykorzystywanie zaawansowanych biotechnologicznie składników aktywnych o najwyższych dopuszczalnych stężeniach w zabiegach pozwala zaliczyć je do nurtu nieinwazyjnej medycyny estetycznej.

W ofercie znajdują się zabiegi będące alternatywą dla mezoterapii igłowej, ostrzykiwań toksyną botulinową czy chirurgicznej wersji liftingu.

Włoska firma kosmetyczna powstała w 1979 roku w Trento jako efekt pasji, oddania i charakteru rodziny Corradini która ją stworzyła. Wraz z upływem lat mały lokalny biznes przekształcił się w firmę będącą na szczycie międzynarodowej branży kosmetyki profesjonalnej.

Od ponad trzydziestu lat dewizą marki jest skupienie badaniach mających na celu uzyskanie piękna i dobrego samopoczucia skóry, a także wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii w celu tworzenia bezpiecznych i skutecznych kosmetyków. Zespół profesjonalnych kosmetologów, dermatologów, chemików i biologów, stale pracuje nad tworzeniem wysokiej jakości bezpiecznych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała gwarantujących długotrwałe rezultaty.

logo_OPI

Amerykańska marka kosmetyczna, która zdobyła światowe uznanie dzięki wysokiej jakości produktom do pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. Jest jedną z najsłynniejszych firm w tej kategorii produktowej.

Stworzyła tzw. kulturę koloru, dzięki nieprawdopodobnie szerokiej gamie kolorów lakierów do paznokci, cechujących się wyjątkowym połyskiem i wysoką odpornością na ścieranie. Różnorodność ich barw jest inspiracją dla stylistów paznokci oraz dla klientów OPI, do grona których należą między innymi największe gwiazdy showbiznesu. Każdy lakier to coś więcej niż tylko „mała butelka”, to obietnica doskonałości, emocji i niezwykłego, ponadczasowego stylu. OPI jest twórcą wielu patentów i niedoścignionych atestowanych receptur.

W naszym salonie pracujemy wyłącznie na najlepszej klasy woskach do profesjonalnej depilacji hiszpańskiej firmy Depileve.

Depileve jest największym producentem wosku na świecie i liderem w branży depilacji cieszącym się zaufaniem ponad 2 milionów profesjonalistów z ponad 100 krajów całego świata. Produkty Depileve zapewniają gwarancję profesjonalnej obsługi klientów i satysfakcję z efektów.

W ofercie Depileve znajdziemy odpowiedź na każdą potrzebę rynku z zakresu depilacji:

  • woski do depilacji wszystkich obszarów ciała,
  • kosmetyki aktywne pielęgnujące skórę przed i po depilacji, które również poprawiają skuteczność zabiegu,
  • techniki depilacyjne, gwarantujące delikatną usługę i najlepsze efekty.