Zadzwoń
Beauty&Bar

Medycyna estetyczna

Piękne usta, idealna cera bez zmarszczek, podkreślone kości policzkowe, lifting bez skalpela… te i wiele innych zabiegów medycyny estetycznej, wykonasz w naszym salonie. Współpracujemy z doświadczonym lekarzem należącym do renomowanej akademii NEAUVIA.

Neauvia to pierwsza na świecie linia wypełniaczy tak bliskich naturze. Została opracowana przy użyciu najnowszych technologii, gwarantujących najwyższe bezpieczeństwo i efektywność. W celu osiągnięcia tak wysokiego stopnia czystości w produkcji  kwasu nie zastosowano surowców pochodzenia zwierzęcego oraz rozpuszczalników organicznych. Kwas hialuronowy pochodzi z bakterii probiotycznych, niepatogennych Bacillus Subtilis (BSHA).
Włoskie wypełniacze z serii Neauvia to produkty z najlepszą na rynku charakterystyką trzech właściwości: spójności kwasu, lepkosprężystość oraz plastyczności. Czynnikiem sieciującym kwas hialuronowy w serii wypełniaczy Neauvia jest glikol polietylenowy (PEG).
W skład drugiej generacji kwasów hialuronowych Neauvia wchodzą: Neauvia IntenseNeauvia Intense LipsNeauvia StimulateNeauvia Intense RheologyNeauvia Hydro Deluxe. Neauvia jest dostępna w ponad 70 krajach całego świata.

Zakładki do przejścia –  ZABIEGI BOTOX, WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK , NICI LIFTINGUJĄCE, KOREKCJA NOS, PILICZKI, BRODA, OWAL TWARZY.