Zadzwoń
Beauty&Bar

Nasz zespół

Nasz zespół

Agnieszka

Pani Agnieszka to specjalistka w zabiegach na twarz i ciało. Wszelkie terapie kwasami oraz peelingi , są jej bardzo bliskie. Intensywnie rozwija się w terapiach antycellulitowych, redukcji tkanki tłuszczowej oraz terapiach łączonych. Jako szkoleniowiec, pewnie czuję się w zabiegach depilacji woskiem,  zarówno damskiej jak i męskiej. Dodatkowo wykonuje również Manicure i Pedicure oraz inne zabiegi pielęgnacyjne.

Aleksandra  

Pani Aleksandra , to nasza specjalistka z makijażu permanentnym , gdzie jej idealnie równe kreski uwypukla naturalne piękno każdej kobiety.

Diana

Pani Diana , profesjonalnie zajmuje się modelowaniem  brwi , laminacją rzęs i henną pudrową.

Katarzyna

Pani Kasia mając pewną rękę, wykonuje zabiegi Mezoterapii i modelowania sylwetki .  Jest też  ekspertem w dziedzinie malowania paznokci . Doradzi , pomoże i wykona usługę idealnie i perfekcyjnie. Jej ponad 10 letnie doświadczenie jest wyznacznikiem jakości tej usługi w naszym salonie.

Magdalena

Pani Magdalena specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych: peelingi, maski, kremy oraz  masaże. Wykonuje szereg zabiegów na upiększających na twarz i ciało. Korzysta z nowinek technologicznych , pracując na wybranych nowoczesnych urządzeniach do modelowania sylwetki . Wykonuje również zabiegi podkreślające urok twarzy , jak farbowanie brwi i rzęs oraz wszelkiego typu depilacje laserowe i woskowe

Lekarz Wiesław Śliwowski

Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku.

Pracował w: Klinice Ginekologii PSK w Białymstoku, Zakładzie Radioterapii Centrum Onkologii oraz Zakładzie Medycyny Nuklearnej UCK Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Od ponad 5-ciu lat związany z medycyną estetyczną i terapiami anti-aging.

Wykonuje zabiegi: z toksyną botulinową (redukcja zmarszczek, redukcja bruksizmu i nadpotliwości), z kwasem hialuronowym (redukcja bruzd, modelowanie twarzy i jej elementów, nici hialuronowe), mezoterapii igłowej ( w tym mezoterapii osoczowej i fibrynowej na twarzy i ciele), sprzętowe (radiofrekwencji mikroigłowej RF, laser CO2, HIFU) czy zabiegi okolic intymnych kobiety.

Stara się patrzeć holistycznie i długofalowo na piękno kobiety – znajdując w tym własną satysfakcję i rodzaj spełnienia.